امکان ترخیص خودروهای توقیفی از فردا

امکان ترخیص خودروهای توقیفی از فردا | دیتی نیوز

سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به تهمیدات پلیس برای کاهش مراجعات حضوری مردم و ارتقای خدمات الکترونیک گفت: با اقدامات انجام شده و تامین زیرساخت‌ها از ابتدای مهرماه ترخیص خودروهای توقیفی از طریق دفاتر پلیس+۱۰ انجام خواهد شد و دیگر نیازی به حضور مالک خودرو در مراکز اجرائیات نیست. 

وی با بیان اینکه پس از توقیف وسیله نقلیه قبض سفید پارکینگ توسط مامور توقیف کننده تحویل متصرف یا مالک می شود، گفت: در این مرحله متصرف یا مالک خودرو باید با در دست داشتن مدارک شامل قبض سفید پارکینگ، سند یا کارت خودرو، صورت وضعیت خلافی به همراه فیش پرداخت، کارت شناسایی معتبر و  گواهینامه به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کند که در آنجا مدارک این فرد اسکن و درخواستش ثبت خواهد شد.

 حمیدی با بیان اینکه پرونده ثبت درخواست شده از طریق سامانه پارکینگ دفاتر پلیس +۱۰ برای کاربران اداره اجرائیات راهور فاتب ارسال می‌شود، گفت: در این مرحله پس از بررسی مدارک، پیامک ترخیص یا عدم ترخیص برای متصرف یا مالک ارسال شده و درصورتی که پرونده ارسالی از نظر کارشناسان اداره اجرائیات راهور فاتب مورد تایید باشد پیامک حاوی مبلغ فیش پرداختی پارکینگ و جرثقیل برای متصرف یا مالک ارسال  می‌شود که پس از پرداخت آن می‌توان با مراجعه به  پارکینگ اقدام به ترخیص وسیله نقلیه کرد. 

رییس پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ افزود: اگر مدارک فردی ناقص باشد پیامک مراجعه حضوری به اداره اجرائیات راهور برای متصرف یا مالک ارسال خواهد شد تا با مراجعه به این مراکز برای  تکمیل مدارک و رفع نقص اقدام کند.

امکان ترخیص خودروهای توقیفی از فردا

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

پزشکان استرالیایی اولین چشم بیونیکی جهان را آزمایش کردند

د سپتامبر 21 , 2020
پزشکان استرالیایی اولین چشم بیونیکی جهان را آزمایش کردند | دیتی نیوز تیمی از پژوهشگران دانشگاه مانش در ملبورن، استرالیا، دستگاه بیونیکی را ساخته‌اند که می‌تواند با کاشت مستقیم در مغز، بینایی را به افراد نابینا بازگرداند. این پژوهشگران هم‌اکنون خود را برای آزمایش نخستین آزمایش بالینی چشم بیونیکی در […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب