بازار لوازم خانگی در رکود رفت/ خبری از مشتری نیست

بازار لوازم خانگی در رکود رفت/ خبری از مشتری نیست | دیتی نیوز

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، افزایش قیمتها و کاهش قدرت خرید مردم در بازار لوازم خانگی باعث شده تا به نوعی خرید کالا در این بازار متوقف شود.

به اعتقاد فروشندگان لوازم خانگی طی چند ماه اخیر تولیدکنندگان لوازم خانگی محصولات خود را در چندین نوبت ۱۰ تا ۱۵ درصد گران کردند اما از آن طرف بازار کشش افزایش قیمت‌ها را نداشته و مردم رغبتی به خرید محصولات ندارند.

البته ماه های محرم و صفر نیز در کاهش خرید لوازم خانگی موثر بوده‌ است اما در مجموع عدم خرید مردم عاملی شده تا بازار مجبور به کاهش قیمت‌ها شود این درحالی است که همچنان تولیدکنندگان محصولات خود را به بهانه عدم تخصیص ارز افزایش داده و از آن طرف بازار برای فروش کالاهای داخل انبارها و مغازه‌ مجبور به کاهش قیمت‌ شده است.

بازار لوازم خانگی ,

مشاهدات بازار نشان می‌دهد در برخی از کالاها از جمله لباسشویی، ظرفشویی و یخچال بازار شاهد کاهش ۱۰ تا ۱۳ درصدی قیمت‌ها بوده است.

رکود خرید در بازار لوازم خانگی باعث شده تا فروشندگان نگران پرداخت چک‌های خود باشند و به همین دلیل مجبورند برای تسویه بدهی‌های خود کالاها را ارزان تر به فروش برسانند. در بازار امروز لوازم خانگی کالا به وفور در بازار وجود دارد اما خبری از مشتری نیست.

درحال حاضر ارزان ترین سایدبای ساید در بازار ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ارزان ترین ماشین لباسشویی ۶ میلیون تومان است.

انتهای پیام/

بازار لوازم خانگی در رکود رفت/ خبری از مشتری نیست

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

تلفن اینترنتی داشته باشید، تلفن های قدیمی و مجازی را فراموش کنید

د سپتامبر 21 , 2020
تلفن اینترنتی داشته باشید، تلفن های قدیمی و مجازی را فراموش کنید | دیتی نیوز چند مدتی است که به‌همت مهندسین شبکه در کشور تکنولوژی تلفن‌ اینترنتی روی بستر اینترنت کشوری فراهم شده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی تلفن اینترنتی بپردازیم و امکانات و نیازمندی‌های این تکنولوژی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب