بازی‌های آینده بتسدا در روز عرضه روی ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهند بود

بازی‌های آینده بتسدا در روز عرضه روی ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهند بود | دیتی نیوز

 دقایقی پیش بود که خبری غافل‌گیر کننده و غیر منتظره منتشر شد و آن هم چیزی جز خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت نبود. ازاین‌رو این سؤال پیش می‌آید که آیا بازی‌های آینده بتسدا، در همان روز عرضه در اختیار کاربران Xbox Game Pass قرار می‌گیرد؟

در جریان بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت در راستای خرید بتسدا، اعلام شده که «با در اختیار گرفته شدن بتسدا توسط ایکس‌باکس، استودیو‌های بازی‌سازی ایکس‌باکس از ۱۵ عدد به ۲۳ عدد رسیده است. همچنین مجموعه‌های شناخته شده این شرکت هم به ایکس‌باکس گیم پس اضافه می‌شود. ازاین‌رو بازی‌های آینده بتسدا نظیر Starfield که یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها به حساب می‌آید، از همان روز عرضه در اختیار کاربران کامپیوتر و ایکس‌باکس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد؛ محصولی که هم‌اکنون توسط بتسدا گیم استودیوز در حال توسعه است.»

Starfield تنها بازی آینده بتسدا نیست و The Elder Scrolls 6 هم محصول مورد انتظار دیگری است که به احتمال زیاد در روز عرضه، در اختیار کاربران ایکس‌باکس گیم پس قرار می‌گیرد. دراین‌میان، باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه تصمیمی برای بازی‌های Ghostwire: Tokyo و Deathloop گرفته می‌شود؛ محصولاتی که به‌عنوان بازی‌های انحصاری زمانی پلی‌استیشن ۵ معرفی شدند. 

مقاله‌های مرتبط:

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ باتوجه به صحبت‌های پیت هاینز حول اینکه بتسدا همچنان بازی‌های خود را توسعه می‌دهد، امکان دارد شاهد عرضه بازی‌های برای پلی‌استیشن ۵ هم باشیم، اما در روز عرضه برای ایکس‌باکس گیم پس هم عرضه شوند و دیگر خبری از انحصاری زمانی برای بازی‌های آینده نباشد. 

بازی‌های آینده بتسدا در روز عرضه روی ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهند بود

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

فروشنده الکل تقلبی در پی کور شدن شهروند تهرانی دستگیر شد

د سپتامبر 21 , 2020
فروشنده الکل تقلبی در پی کور شدن شهروند تهرانی دستگیر شد | دیتی نیوز سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۸:۲۳ شماره خبر: ۳۶۹۳۹۹۰ بزرگنمایی متن خبر ایرنا : با تلاش ماموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی، یک فرد سودجو که با فروش الکل تقلبی موجب کور […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب