بازی Hades بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است

بازی Hades بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است | دیتی نیوز

بازی Hades در سال ۲۰۱۸ به‌صورت دسترسی زودهنگام در اختیار کاربران کامپیوتر روی فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفت. این در حالی است که به‌تازگی هیدیز پس از گذشت دو سال به‌صورت رسمی برای کامپیوتر (استیم و اپیک گیمز) و نینتندو سوییچ عرضه شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر بازی Hades اعلام کرده که فروش این بازی از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده است. نکته جالب این است که ۷۰۰ هزار نسخه از میزان فروش کلی، مربوط‌به نسخه دسترسی زودهنگام Hades می‌شود. ازاین‌رو تیم سازنده از کاربرانی که بازی را در زمان دسترسی زودهنگام خریداری کرده بودند، تشکر کرده است. استودیو سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games)،‌ معتقد بوده که عرضه بازی در قالب یک تجربه Early Access، به آن‌ها اجازه می‌داد تا بتوانند به کمک کاربران آن را بهتر به تکامل برسانند و حال این اتفاق رخ داده است.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های روگ‌لایک هستید، Hades می‌تواند تجربه‌ی بسیار خوبی را ارائه دهد و داستانی متفاوت از خدایان یونان را تجربه کنید. در جریان بازی، کاربران هدایت زاگرئوس را برعهده می‌گیرند که پسر هیدیز به حساب می‌آید و باید راه خود را از میان سیاه‌چاله‌ها به کوه المپ پیدا کند.

بازی Hades بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

فروش ۱۸ هزار میلیارد سهام برای بازنشستگان/ افزایش سهم ۴ پالایشگاه در ETF

د سپتامبر 21 , 2020
فروش ۱۸ هزار میلیارد سهام برای بازنشستگان/ افزایش سهم ۴ پالایشگاه در ETF | دیتی نیوز به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان جلسه عصر دیروز هیات دولت به ریاست حسن روحانی با تأدیه دیون دولت بابت تحقق متناسب سازی دریافت های بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشکری […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب