تقدیر و تشکر کشاورزان از مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

تقدیر و تشکر کشاورزان از مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد | دیتی نیوز

جمعی از کشاورزان دشت لیشتر شهرستان گچساران از قدرت الله ویسی مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل حمایت از گوجه کاران و پرداخت یارانه حمایتی به کشاورزان، در پیامی تقدیر و تشکر کردند. این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
 بدین وسیله ما جمعی از کشاورزان دشت لیشتر شهرستان گچساران تقدیر و تشکر می‌کنیم از زحمات دلسوزانه و بی دریغ جناب آقای مهندس قدرت الله ویسی مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد که در سخت ترین شرایط به داد مظلومیت و محرومیت کشاورزان بی‌دفاع شتافت. سالهاست که کشاورزان این منطقه علیرغم همه مشکلات با چنگ و دندان برای به دست آوردن لقمه‌ای نان حلال با تمام موانع و کمبودها مبارزه می کنند و سعی بر آن دارند که محصولی با کیفیت و مرغوب راهی بازار و سفره‌های مردم کنند. با این حال در سال زراعی گذشته با وجود آن که بیش از ۲۵۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی دشت لیشتر به زیر کشت محصول گوجه فرنگی رفته بود اما در زمان برداشت محصول به دلیل نبود مشتری و عدم برنامه‌ریزی برخی نهادهای مسئول، سرمایه زحمت و هزاران تن از محصول کشاورزان در معرض نابودی و خسران قرار گرفت. اما در واپسین لحظات با حضور مدیرکل تعاون روستایی استان، بارقه امیدی دوباره در دل کشاورزان روشن شد و با پیگیری های مداوم و جهادی جناب آقای مهندس ویسی دسترنج کشاورزان از نابودی نجات یافت. امید است در آینده نیز به برکت حضور و پیگیری های مسئولین به خصوص تعاون روستایی در سالی که مزین است به نام جهش تولید شاهد حمایت‌های این چنین از سوی مسئولین استانی باشیم. در پایان مجدداً از تلاش ها و همکاری های فراموش ناشدنی عزیزانی که ما را در این مسیر یاری نمودند تشکر و قدردانی می‌کنیم.
جمعی از کشاورزان دشت بزرگ لیشتر

 بیشتر بخوانید:
در سریع ترین زمان یارانه حمایتی گوجه کاران استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود
 

تقدیر و تشکر کشاورزان از مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

آمار مبتلایان به کرونا در ایران و جهان امروز دوشنبه 31 شهریورماه 99

د سپتامبر 21 , 2020
آمار مبتلایان به کرونا در ایران و جهان امروز دوشنبه 31 شهریورماه 99 | دیتی نیوز سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۴۲۵ هزار و ۴۸۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۷۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب