جشن سالگرد افتتاح «مدرسه عالی ارتباطات آوای آروان» در دهدشت (+ تصاویر )

جشن سالگرد افتتاح «مدرسه عالی ارتباطات آوای آروان» در دهدشت (+ تصاویر ) | دیتی نیوز

جشن و دورهمی اولین سالروز افتتاح “مدرسه عالی ارتباطات آوای آوران” شهر دهدشت با حضور موسس،اساتید و هنرجویان این مدرسه برگزارشد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه در این دورهمی با اشاره به موفقیت های مدرسه آوای آروان اظهار کرد:دغدغه من همیشه آموزش بود،در جهت حمایت از این آموزشگاه ،جلسات فن بیان که در سیستم اداری برگزار میشد را تعطیل کردیم.
سید ایرج کاظمی جو گفت:جهان امروز جهان فرهنگ است وفرهنگ دروازه ورود به پیشرفت های دیگر است.
سید محمدباقر بهدارپور،موسس مدرسه آوای آروان نیز اظهار کرد:مدرسه عالی ارتباطات آوای آروان یک مرکز تخصصی آموزش مهارت های ارتباطی،فن بیان و سخنرانی در رده های سنی کودک،نوجوان و بزرگسال است.
بهدار پور افزود:مهارت های ارتباطی،فن بیان و سخنرانی،
فن بیان و اعتماد به نفس کودکان،تندخوانی و مهارت صحیح مطالعه،اصول مجری گری،گویندگی،صداسازی حرفه ای زیر نظر اساتید جوان و مجرب در این مدرسه آموزش داده می شود‌.
وی با گلایه از مسولان گفت:سال گذشته در افتتاحیه مدرسه، اغلب مسوولان فرهنگی را دعوت کردم ولی متاسفانه جز ۲ تا ۳ نفر کسی نیامد که جای گلایه دارد از این رو امسال هیچ مسول دولتی را دعوت نکردم،جر اداره فرهنگ و ارشاد که زیر مجموعه آنها هستیم.

جشن سالگرد افتتاح «مدرسه عالی ارتباطات آوای آروان» در دهدشت (+ تصاویر )

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

تجلیل از 600 رزمنده هشت سال دفاع مقدس شهرستان بویراحمد

د سپتامبر 21 , 2020
تجلیل از 600 رزمنده هشت سال دفاع مقدس شهرستان بویراحمد | دیتی نیوز این آیین به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در اولین روز از هفته دفاع مقدس با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، فرمانده سپاه فتح و جمعی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب