حضور بیش از 16 هزار نفر از عشایر کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس

حضور بیش از 16 هزار نفر از عشایر کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس | دیتی نیوز

عشایر کهگیلویه وبویراحمد پیش از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در مقابل ظالمان حاکم در تمامی دورانهای قیام کرده وکارنامه آنها سرشار از حماسه وشجاعت است در دفاع مقدس ودیگر عرصه های حمایت از انقلاب اسلامی خالصانه وفاداری خود را به امام-رهبری وانقلاب وارزشها به اثبات رساندند.
به گزارش کبنانیوز؛ گودرز تقی زاده از عشایر بویراحمد گفت: با فرمان امام وبرای دفاع از میهن با سلاحهای خودمان در دفاع مقدس حضور یافتیم.
تقوی از عشایر کهگیلویه نیز گفت: عشایر همراه امام در انقلاب حضور داشته وهمیشه حامی وفادار انقلاب هستند ودر دفاع مقدس هم جانانه ایستادند.
فرمانده بسیج عشایر کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: بیش ا ز 50درصد رزمندگان استان که حدود 16 هزار نفر است از عشایر سلحشور بودند که از نخستین روزهای دفاع مقدس عازم صحنه های رزم شدند.
سرهنگ علی محمدی گفت: عشایر کهگیلویه وبویراحمد 976شهید به اسلام وانقلاب تقدیم کردند.
وی گفت: در تمامی صحنه های انقلاب عشایر وفاداری خود را به امام،رهبری وانقلاب ثابت کردند.
فرمانده بسیج عشایر گفت: پشت صحنه ها نیز سرشار از حضور شیرزنان وغیورمردان عشایر کهگیلویه وبویراحمد بود که خالصانه پشتیبان صحنه های رزم بودند.

حضور بیش از 16 هزار نفر از عشایر کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

اتحادیه اروپا به احیای هامون کمک میکند

د سپتامبر 21 , 2020
اتحادیه اروپا به احیای هامون کمک میکند | دیتی نیوز مدیرکل دفتر حفاظت و احیای تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اینکه برنامه مدیریت زیست بومی تالاب هامون آماده شده است، گفت: مجامع بین‌المللی از جمله اتحادیه اروپا حدود ۱۰ میلیون یورو برای اجرای این برنامه به ما […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب