خامی: بانک گردشگری آماده همکاری با هایپر استار در حوزه سرمایه گذاری است

خامی: بانک گردشگری آماده همکاری با هایپر استار در حوزه سرمایه گذاری است | دیتی نیوز

مدیرعامل بانک گردشگری در مراسم امضای قرارداد یاد شده گفت: این بانک در حال حاضر در ارائه خدمات از بهترین موقعیت برخوردار است و یکی از بانک های محبوب ایران به شمار می رود.
مرتضی خامی افزود: توسعه فعالیت‫ها و خدمات بانک گردشگری در سال های گذشته در مقایسه با بانک‫های دیگر بهبود یافته و باعث ارتقاء رتبه این بانک در بین بانک‫های کشور شده است.
وی تصریح کرد: بانک گردشگری آمادگی دارد در کنار توسعه فعالیت‫ها، هم در حوزه بانکی و هم حوزه سرمایه گذاری با شرکت هایپر مارکت های ماف پارس همکاری کند.
خامی گفت: همچنین آماده هستیم برای باشگاه مشتریان هایپر استار، کارت های اعتباری را تامین کنیم تا مردم بتوانند خریدهایشان را به سهولت انجام دهند.
مدیرعامل هایپراستار: ایران را ترک نخواهیم کرد
مدیرعامل شرکت هایپر مارکت‫های ماف پارس نیز در این مراسم گفت: هایپر استار در 10 سال گذشته و دوران تحریم‫ها حضور باثباتی در ایران داشته و همچنان ماندگار خواهد بود.
تییری ژولین (Thierry Joulin) افزود: در جواب برخی‫ها که از ما سوال کردند با توجه به مسائل منطقه خاورمیانه، آیا ایران را ترک می‫کنید؛ با شفافیت اعلام کردیم که ایران را ترک نخواهیم کرد.
وی تصریح کرد: از ابتدای ورود هایپر استار به ایران، اقتصاد ایران دچار فراز و نشیب هایی شده اما در کل ایران یک بازار بزرگ است و ماهیت فعالیت تجاری ما این گونه نیست که حضور یابیم و زود ترک کنیم .
ژولین گفت: همکاری‫های رو به جلو خود با ایران را ادامه خواهیم داد و آماده هستیم تا در صورت امکان همکاری های خود را با بانک گردشگری افزایش دهیم. با برگزاری یک جلسه مشترک، درنظر داریم تا در هفته های آینده بتوانیم از بانک گردشگری به عنوان یکی از بانک‫های عامل برای همکاری استفاده کنیم. وی در عین حال تصریح کرد: درنظر داریم تا با حذف واسطه ها، کالاها را از تولید کننده اصلی خریداری و مستقیم به دست مصرف کننده برسانیم تا هم سود نصیب تولیدکننده شود و هم مردم کالاهای مورد نیازشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

خامی: بانک گردشگری آماده همکاری با هایپر استار در حوزه سرمایه گذاری است

روزنامه ابتکار

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

تکنوازی بی‌صدای تحریم

د سپتامبر 21 , 2020
تکنوازی بی‌صدای تحریم | دیتی نیوز آمریکا مدعی شد تحریم‌ها بازگشته است ادعایی که از سوی جامعه جهانی تایید نشد و تروئیکای اروپا، روسیه و چین اعلام کردند که تحریم‌های گذشته علیه ایران فعال نشده است ضمن اینکه ما به توافق برجام و قطعنامه 2231 پایبندیم. ظاهرا وعده پیروزی رئیس […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب