«دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد

«دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیرافلاک سرهنگ محسن رشیدی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ۲۷ هزار پیشکسوت لرستانی اظهار داشت: در نخستین روز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور امروز از یک میلیون رزمنده و پیشکسوت در کشور تجلیل می شود که در استان لرستان نیز از ۲۷ هزار رزمنده تجلیل شد.

وی افزود: دفاع مقدس جریان حیاتی را در فرهنگ مقاومت و پایداری نهادینه کرد، دورانی که برای همیشه در تاریخ می درخشد و افتخاری برای ایران است که با ایستادگی توانستند در این جنگ به پیروزی برسند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: در سایه مقام معظم رهبری و با بهره گیری از منویات رهبری، وحدت، همبستگی، اقتدار در این کشور وجود دارد و همچنین شاهد شکوفایی در عرصه علم و فناوری، دانش و پژوهش، استقلال فرهنگی، ارتقای معنویت و سبک زندگی اسلامی هستیم.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس با تبعیت از ولایت فقیه و با تاسی از امام حسین(ع) هشت سال ایستادگی، صدور انقلاب را به همراه داشت.

رشیدی با اشاره به چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از مجاهدت ها و ایثارگری ها به رهبری مقام معظم رهبری، شاهد تبلور صلابت نظامی، علمی، فرهنگی، سیاسی و در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبار جهانی و حامیان آن ایستاده ایم.

وی افزود: همیشه از ایران اسلامی به عنوان الگویی برای ملت های مسلمان و آزادی خواه یاد می شود که با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن توانستند به پیروزی برسند، امروز نسل جوان نیازمند آگاهی لازم از رشادت ها و آرمان های دفاع مقدس هستند که باید در این راستا بیش از پیش اهتمام شود.

انتهای پیام/

نوشته «دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

«دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

گزارشگر بازی پرسپولیس – الدحیل مشخص شد

د سپتامبر 21 , 2020
گزارشگر بازی پرسپولیس – الدحیل مشخص شد | دیتی نیوز شماره روزنامه ۴۹۹۰ دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۳ صفر ۱۴۴۲ | ۲۱ September 2020 گزارشگر بازی پرسپولیس – الدحیل مشخص شد مرجع و منشور اخبار اقتصادی اخبار سیستان و بلوچستان جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب