دو عضو جدید هیات مدیره داده‌ورزی فرادیس البرز معرفی شدند

دو عضو جدید هیات مدیره داده‌ورزی فرادیس البرز معرفی شدند | دیتی نیوز

علی خانلرخانی و احمدرضا خرم شکوه به عنوان اعضا جدید هیات‌مدیره فرادیس البرز معرفی شدند. این مراسم با حضور مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره فرادیس البرز و دیگر اعضا در محل این شرکت برگزار شد. در این مراسم از زحمات سیفی و فتاحی اعضای قبلی هیات‌مدیره شرکت در طول مدت همکاری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

علی خانلرخانی، نائب رییس هیات‌مدیره فرادیس البرز با تحصیلات کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه تهران، پیش از این در سمت مدیرعامل شرکت امن افزار گستر شریف فعالیت داشت و احمدرضا خرم شکوه، دیگر عضو جدید هیات‌مدیره فرادیس البرز نیز با تحصیلات کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه تهران، به‌عنوان مدیر سیستم‌های کارت بانکی، مدیر پروژه طراحی وپیاده‌سازی سیستم سوییچ کارت یوز خدمات انفورماتیک و همچنین مدیرعاملی شرکت فراکنش را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع گروه برندینگ و روابط عمومی فرادیس البرز

دو عضو جدید هیات مدیره داده‌ورزی فرادیس البرز معرفی شدند

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

۲۲۰۰معلول چشم به راه خدمات بهزیستی/تصادفات رانندگی مهمترین عامل معلولیت در کهگیلویه و بویراحمد

د سپتامبر 21 , 2020
۲۲۰۰معلول چشم به راه خدمات بهزیستی/تصادفات رانندگی مهمترین عامل معلولیت در کهگیلویه و بویراحمد | دیتی نیوز معاون توانبخشی بهزیستی استان گفت: ۱۸ هزار معلول در استان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند. تقی زاده با بیان اینکه مهمترین علت معلولیت در استان تصادفات رانندگی و سقوط از ارتفاع است افزود: […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب