رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: موج سوم کرونا به استان نرسیده‌ است

رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: موج سوم کرونا به استان نرسیده‌ است | دیتی نیوز

ایرنا/دکتر سعید کشمیری در نشست با نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: همه استان‌های کشور با شیب بسیار تندی در حال وارد شدن به فاز جدیدی از ابتلا به کرونا هستند و به‌نوعی موج سوم ابتلا به کرونا در کشور در حال شکل‌گیری است.

وی اضافه کرد: اقدام‌های بسیار ارزشمندی برای پیشگیری از ابتلای مردم به بیماری کرونا صورت گرفت و با احساس مسئولیت در برنامه عزاداری ماه محرم شرکت داشتند.

کشمیری بیان کرد: همه مردم استان متعهدانه مسائل سلامت را رعایت کردند و موجب شدند موج سوم انفجار کرونا که اکنون در سایر استان‌ها شاهد آن هستیم تاکنون در بوشهر تجربه نشود.

کشمیری اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر تاکنون بیش از ۹ هزار نفر به این ویروس مبتلا و بستری که ۹۰درصد از آنان با حال مساعد از بیمارستان‌ها مرخص شده‌اند.

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت حوزه بهداشت و درمان این استان به نسبت سال‌های گذشته به‌مراتب بهتر شده و در حال سرعت گرفتن برای رسیدن به نقطه مطلوب است.

عبدالکریم جمیری افزود: حرکت برای رسیدن به نقطه مطلوب  جدی، حساب‌شده و دقیق است و باید از همه فرصت‌های موجود به بهترین نحو استفاده شود.

وی اضافه کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر نقشه راه پنج ساله‌ای باید تدوین شود تا دولت‌های بعد بتوانند آن را دنبال کنند.

جمیری افزود: بهره‌برداری از بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر کمک بسیار زیادی به حوزه درمان این استان بویژه برای درمان بیماران مبتلا به کرونا خواهد بود همچنین با مذاکرات انجام شده از همه ظرفیت‌ بیمارستان سلمان فارسی نیز در این زمینه استفاده می‌شود.

The post رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: موج سوم کرونا به استان نرسیده‌ است appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: موج سوم کرونا به استان نرسیده‌ است

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

رئیس هیات بسکتبال استان بوشهر ابقا شد

د سپتامبر 21 , 2020
رئیس هیات بسکتبال استان بوشهر ابقا شد | دیتی نیوز فارس/مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان بوشهر از ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور دبیر فدراسیون، رئیس اداره کل ورزش و جوانان، روسای هیات ها و نمایندگان مربیان بخش آقایان و بانوان در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در […]