راه‌اندازی ۲۰ پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور در بوشهر

راه‌اندازی ۲۰ پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور در بوشهر | دیتی نیوز

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر/ علیمراد کرمی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری ۱۳۹۹ بیان کرد: با هدف کمک به داوطلبان هم استانی و برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته دانشگاهی، همزمان با اعلام نتایج ۲۰ پایگاه مشاوره آموزش و پرورش در همه شهرستان‌ها یامناطق فعالیت خود را شروع کرده‌اند.

او با اشاره به اهمیت انتخاب صحیح رشته تحصیلی افزود: انتخاب رشته در شکل گیری آینده شغلی واجتماعی داوطلبان تاثیر زیادی دارد به همین دلیل داوطلب باید با بینش و شناخت کافی، رشته تحصیلی خود را انتخاب کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر درباره شیوه فعالیت این پایگاه‌ها در شرایط کرونایی عنوان کرد: در وضعیت کرونایی دواطلبان به سه شیوه حضوری، تلفنی و مجازی می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای استفاده کنند.

کرمی ادامه داد: در شیوه حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، پایگاه‌ها فعالیت خواهند کرد و داوطلبان و خانواده‌ها در خصوص این موضوع نگرانی نداشته باشند.

او گفت: داوطلبان در شیوه مجازی با استفاده از شبکه شاد به عنوان شبکه اختصاصی آموزش و پرورش، می‌توانند با مشاوران ارتباط برقرار کنند و از دید‌گاه‌های کارشناسی آن‌ها بهره ببرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه ۵۰ نفر در پایگاه‌های مشاور کنکور استان فعالیت می‌کنند، ابراز امیدواری کرد که با همکاری این گروه از فرهنگیان تلاشگر، آینده درخشانی برای فرزندان استان رقم بخورد.

The post راه‌اندازی ۲۰ پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور در بوشهر appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

راه‌اندازی ۲۰ پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور در بوشهر

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

استاندار: نمایندگان و مدیران برای ردیف‌های اعتباری بوشهر تعامل کنند

د سپتامبر 21 , 2020
استاندار: نمایندگان و مدیران برای ردیف‌های اعتباری بوشهر تعامل کنند | دیتی نیوز ایرنا/ عبدالکریم گراوند در جلسه شورای اداری استان بوشهر افزود:همچنین مدیران این استان باید برای جذب و تقویت ردیف‌های اعتباری و بهبود میزان پیش‌بینی اعتبارات برای این استان از طریق وزاتخانه‌ها پیگیر باشند. وی با اشاره به […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب