رطوبت و دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‌یابد

رطوبت و دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‌یابد | دیتی نیوز

رطوبت و دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‌یابدپیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ساعت‌هایی از وقت امروز و امشب، قسمت‌هایی از شمال خلیج فارس با وزش بادهای شمالی دریا تا حدودی متلاطم است.

وی اضافه کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که طی این مدت ایجاد گردوخاک روی خشکی و نفوذ آن به شمال خلیج فارس دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: از فردا و طی روزهای آینده، غبار محلی، در بعضی ساعت‌ها وزش ملایم باد و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب استان است.

وی از تداوم شرایط افزایشی دما و رطوبت در استان تا پایان هفته جاری خبر داد و بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته گناوه، خارگ، بوشهر و برازجان به ترتیب رطوبت ۹۴، ۸۴، ۸۳ و ۷۰ درصد را تجربه کردند.

مساعدی اضافه کرد: در این مدت خورموج با ۴۵، اهرم و برازجان با ۴۴ و عسلویه با ۴۳ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین دما را در استان بوشهر داشتند.

وی افزود: امروز جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت و از فردا متغیر به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.

مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در فراساحل مناطق شمالی گاهی ۱۵۰ سانتیمتر و از فردا در همه مناطق ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‏‌شود.

The post رطوبت و دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‌یابد appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

رطوبت و دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‌یابد

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

بوشهر مهیای پذیرش غیرمستقیم کشتی‌های ۵۰ هزار تنی است

د سپتامبر 21 , 2020
بوشهر مهیای پذیرش غیرمستقیم کشتی‌های ۵۰ هزار تنی است | دیتی نیوز روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمندزاده در این ارتباط اظهار داشت: بوشهر تا سال گذشته تنها امکان پذیرش کشتی‏‎های ۲۰ هزار تنی داشت که با بهره‎‌برداری از پروژه لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر […]