سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی بصورت غیرحضوری پرداخت شد

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی بصورت غیرحضوری پرداخت شد | دیتی نیوز

جامع خبر(جامع نیوز): سود سهام سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در کمتر از دو ماه پس از برگزاری مجمع سالیانه، در تاریخ ۲۰ شهریورماه ۱۳۹۹ و از طریق شرکت سپرده گذاری وجوه (بر اساس اطلاعات موجود در سامانه سجام) پرداخت شد.

به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی؛ به منظور رفاه حال سهامداران حقیقی عزیز و همچنین حضورنیافتن سهامداران در بانک برای اخذ سود سهام به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا، شرکت بیمه دی برای اولین بار سود سهام سهامداران را با واریز وجوه به حساب های شبای معرفی شده در سامانه سجام پرداخت نمود.
در صورتی که سود سهامداران حقیقی به حساب ایشان واریز نشده، ایشان می توانند پس از اخذ تایید تلفنی از امور سهام شرکت (۱۶۷۱ داخلی ۱۳۶۷) در خصوص تکمیل مدارک، از تاریخ ۹۹/۰۸/۰۱ با در دست داشتن کارت ملی به شعب بانک دی مراجعه و نسبت به اخذ سود سهام خود اقدام نمایند. گفتنی است سود سهام سهامداران حقوقی نیز طبق برنامه زمان بندی اعلام شده از طریق سایت کدال، در موعد مقرر قابل پرداخت است.
بیمه دی در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت که در تاریخ ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار شد، توانست به ازای هر سهم ٩٠٠ ریال سود نقدی مصوب نماید

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی بصورت غیرحضوری پرداخت شد

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

پیام مدیرعامل بانک سینا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

د سپتامبر 21 , 2020
پیام مدیرعامل بانک سینا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس | دیتی نیوز جامع خبر(جامع نیوز): مدیرعامل بانک سینا در پیامی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز تبریک گفت به گزارش […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب