قدردانی معاون وزیر از افتتاح ترمینال گالری سلام

قدردانی معاون وزیر از افتتاح ترمینال گالری سلام | دیتی نیوز

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شهرام آدم نژاد در مجمع عمومی شهر فرودگاهی امام (ره) اظهار کرد: با وجود آسیب‏ پذیری بخش حمل و نقل در سال جاری، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، از همه امکانات و ظرفیت ‏ها جهت ارائه خدمات شایسته و پاسخ‏گویی مناسب به هم‏وطنان و کاربران بخش حمل و نقل هوایی استفاده کرده است.

وی از تلاش های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)  در بخش امور اقتصادی، مانند افتتاح ترمینال گالری سلام، احداث و بهره‏ برداری از انبار گمرکی منطقه آزاد و دریافت کد اختصاصی گمرک و استقرار آن و تبادل تفاهم نامه همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد نیز قدردانی کرد.

به گزارش تسنیم، ترمینال گالری سلام پس از حاشیه های فراوان و وعده های متعدد وزیر مستعفی راه و شهرسازی اواخر خردادماه سال گذشته با حضور رئیس جمهوری و در دوره مدیرعامل علی رستمی افتتاح شد. انبارهای گمرکی شهر فرودگاهی امام مردادماه سال ۹۵ و در دوره حضور محمود نویدی در راس مدیریت این فرودگاه به بهره برداری رسید. آبان ماه سال ۹۸ نیز مقدمات دریافت کد اختصاصی گمرک در شهر فرودگاهی انجام شد و تیرماه امسال تفاهمنامه همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد مبادله شد.

محمدمهدی کربلائی مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز در این جلسه اولویت اصلی این شرکت را تقویت موقعیت کشور در شبکه حمل و نقل هوائی بین المللی، افزایش درآمد ناشی از ترانزیت و حمل و نقل کالا و مسافر، اشتغال مولد و تبدیل‌شدن به قطب اول حمل و نقل بار منطقه و قطب دوم حمل و نقل مسافر و ایجاد منطقه آزاد تجاری و منطقه ویژه اقتصادی اعلام کرد.

به گزارش تسنیم طی دو ماه اخیر آمار عملکرد فرودگاه امام (ره) از گزارش های شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران حذف شده است. مشخص نیست طی ماه های تیر و مرداد ۹۹ نشست و برخاست هواپیما، جابجایی مسافر و بار در این فرودگاه چه روندی (مثبت یا منفی) را طی کرده است.

طی ۹ ماه اخیر یکی از مهم ترین شاخص های شهر فرودگاهی امام تغییر و تحولات متعدد مدیریتی بوده است. به طوریکه از دیماه ۹۸ تا شهریور ۹۹ قریب به ۲۰ مدیر این مجموعه توسط مدیرعامل شهر فرودگاهی امام تغییر کرده است.

انتهای پیام/

قدردانی معاون وزیر از افتتاح ترمینال گالری سلام

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

ویدیوی تست مقاومت سرفیس دوئو و سرفیس اسلیم پن منتشر شد

د سپتامبر 21 , 2020
ویدیوی تست مقاومت سرفیس دوئو و سرفیس اسلیم پن منتشر شد | دیتی نیوز سرفیس دوئو (Microsoft Surface Duo)، گوشی دو نمایشگره‌ی مایکروسافت است که به‌خاطر فرم فاکتور خاصش موردتوجه قرار گرفته، اما یکی از نکات بسیار جالبی که درمورد گوشی می‌توان مطرح کرد، ضخامت آن است. سرفیس دوئو با […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب