قیمت جهانی نفت امروز ۹۹/۰۶/۳۱| برنت ۴۳ دلار و ۱۲ سنت شد

قیمت جهانی نفت امروز ۹۹/۰۶/۳۱| برنت ۴۳ دلار و ۱۲ سنت شد | دیتی نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۳ سنت کاهش به ۴۳ دلار و ۱۲ سنت رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا هم امروز با ۳ سنت افت به ۴۱ دلار و ۸ سنت رسید.

شرکت رویال داچ شل بخشی از تولید نفت خود را متوقف کرده و شروع به تخلیه کارکنان خود از یکی از سکوهای خود در خلیج مکزیک نموده است.

پیش بینی شده که وقوع طوفان گرمسیری بتا موجب بارندگی ۳۰ سانتیمتری در بخش های ساحلی تگزاس و لوئیزیانا شود. این بیست و سومین طوفانی است که در سال جاری میلادی سواحل آتلانتیک را در می نوردد.

تولید کنندگان نفت و گاز در روزهای پایانی هفته مشغول از سرگیری فعالیت های تولیدی خود پس از طوفان هفته گذشته سالی بودند. حدود ۱۷ درصد تولید نفت فراساحلی آمریکا در خلیج مکزیک و حدود ۱۳ درصد تولید گاز این کشور روز شنبه به دلیل وقوع طوفان سالی متوقف شده بود.

در لیبی، شرکت ملی نفت این کشور حالت فورس ماژور را در مورد بنادر و تاسیسات نفتی ای که محاصره آنها موقتا برداشته شده لغو کرده اما گفته که وضعیت فورس ماژور در مورد سایر تاسیساتی که همچنان در اختیار گروه های مخالف است ادامه دارد.

تحلیلگران موسسه ای ان زد در یادداشتی نوشتند: «بازار به سختی می تواند از عهده هضم عرضه بیشتر بر بیاید.»

شیوع مجدد ویروس کرونا در جهان نیز مانع از افزایش تقاضا برای انرژی شده است. بر اساس آمارها تاکنون بیش از ۳۱ میلیون نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و شمار کشته ها به حدود ۹۶۰ هزار نفر رسیده است.

انتهای پیام/

قیمت جهانی نفت امروز ۹۹/۰۶/۳۱| برنت ۴۳ دلار و ۱۲ سنت شد

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

استقلال و الشرطه به تساوی رضایت دادند

د سپتامبر 21 , 2020
استقلال و الشرطه به تساوی رضایت دادند | دیتی نیوز مصاف الشرطه عراق و استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش ایسنا، در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم استقلال ایران و الشرطه عراق به مصاف هم رفتند […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب