مدیرعامل جدید شرکت قند بیستون منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت قند بیستون منصوب شد | دیتی نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارخانه قند بیستون در سال ۱۳۴۰ توسط متخصصان آلمانی ساخته شده و اکثر وسایل مورد استفاده برای صنعت قندسازی و ماشین‌آلات و دستگاه‌های کارخانه متعلق به شرکت سالز گیتر آلمان است.

تاریخ مونتاژ و اولین بهره‌برداری کارخانه قند بیستون سال ۱۳۴۲ است که ظرفیت اسمی اولیه آن یک هزار تن چغندر در شبانه‌روز بوده و ظرفیت اسمی کنونی آن ۲ هزار تن چغندر در شبانه‌روز، که قابل توسعه به بیش از سه هزار تن در شبانه روز است.

* کشاورزان کرمانشاه از فروش چغندرقند به دلالان خودداری کنند

مدیرعامل جدید شرکت قند بیستون، تمام تلاش و اولویت این شرکت را حمایت از کشاورزان و پرداخت به موقع بهای محصول تحویلی به شرکت در مدت یک هفته دانست و از همه کشاورزان چغندرکار خواست برای جلوگیری از خروج این محصول از استان از فروش آن به دلالان خودداری کنند.

«مجید معینی‌صفا» با اعلام اینکه با جدیت برنامه زمانی پرداخت بدهی کشاورزان را از تحویل تا پرداخت به یک هفته تقلیل می‌دهیم، افزود: برای مجموعه مدیریت این شرکت قابل قبول نیست کشاورزان حاصل دسترنج خود را ماه‌ها پس از برداشت دریافت کنند. 

وی در ادامه تاکید کرد که باید تلاش کنیم و از تمام ظرفیت خود برای کاهش نرخ بیکاری در استانی که رتبه اول بیکاری در کشور را دارد بهره بگیریم و در این مسیر از حامیان پیشبرد هدف دولت در زمینه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری باشیم.

انتهای پیام/

مدیرعامل جدید شرکت قند بیستون منصوب شد

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

کانال ۱٫۶ میلیون واحدی شاخص بورس از دست رفت

د سپتامبر 21 , 2020
کانال ۱٫۶ میلیون واحدی شاخص بورس از دست رفت | دیتی نیوز به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۳میلیارد و ۳۵۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۹۴۸میلیارد تومان در ۴۷۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۵۷هزار […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب