مدیرعامل ساتا تغییر کرد

مدیرعامل ساتا تغییر کرد | دیتی نیوز

بنا بر شنیده ها، سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور جایگزین ابراهیم محمودزاده در ساتا شد.
به گزارش کبنا، ابراهیم محمودزاده پیش از ساتا، سابقه مدیریت در صا ایران و ایرانسل و معاون طرح و برنامه وزارت دفاع بوده است.
فرشاد نجفی‌پور نیز که پزشک است، از سال‌ها پیش در مجموعه ساتا در پست‌هایی نظیر ریاست سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح و نیز جانشین مدیرعامل ساتا خدمت کرده است.
ساتا یکی از بزرگترین نهاد های عمومی کشور است که از هلدینگ‌های بزرگ و سهام مدیریتی شرکت‌های پتروشیمی بزرگ بورسی و غیر بورسی در کشور برخوردار است.

شستان (سهامدار طرح‌های پتروشیمی بوشهر، مرجان، مکران، بدر شرق، مارون، لاله و آریاساسول) یکی از نهادهای زیرمجموعه ساتا است که نحوه مدیریت بر منابع مالی در اختیار شستان یکی پارامترهای موفقیت یا عدم موفقیت مدیرعامل ساتا در طی دوران مدیریت می‌باشد.
با توجه به این موضوع، مدیریت ضعیف تولایی، بازنشسته‌ای که انتصاب وی نیز با انتقادات فراوان روبرو شد در شستان نمی‌تواند نمره قابل قبولی به مدیریت دکتر محمودزاده، این فارق‌التحصیل الکترونیک و مخابرات بدهد.

 

مدیرعامل ساتا تغییر کرد

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

پیام تبریک مهدی روشنفکر بمناسبت هفته دفاع مقدس

د سپتامبر 21 , 2020
پیام تبریک مهدی روشنفکر بمناسبت هفته دفاع مقدس | دیتی نیوز نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.   به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، در پیام “مهدی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب