مرکز مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان لرستان ایجاد می‌شود

مرکز مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان لرستان ایجاد می‌شود | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، محمدرضا آذرخش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای همکاری و ارتقای شایستگی، حرفه ای دانشجو معلمان در جلسه ای با حضور مسئولین دانشگاه فرهنگیان لرستان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، تفاهم نامه ی همکاری مشترک به امضا رسید که بر توسعه و گسترش همکاری های بین دانشگاه فرهنگیان و اداره کل فنی و حرفه ای استان تاکید شد.

وی افزود: وظیفه ما در مورد نهادینه کردن فرهنگ کار یک تکلیف ملی است و تلاش شده است تا آموزش های مهارتی به کلیه سطوح و لایه‌های اجتماعی نشر داده شود.

مدیرکل فنی و حرفه ای لرستان تصریح کرد: هدف از این تفاهم نامه اعطای مجوز تاسیس مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی به دانشگاه فرهنگیان به منظور توانمندسازی دانشجو معلمان و مربیان موسسات آموزش عالی است.

علی آقایی جودکی سرپرست دانشگاه فرهنگیان لرستان نیز انعقاد این تفاهم نامه را گامی بلند در راستای کیفیت بخشی به امر آموزش دانست و افزود: فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، معلمان بالقوه ای هستند که طی چهار تا شش سال آموزش مستمر به دستگاه بزرگ آموزش و پرورش وارد می شوند.

وی با تأکید بر لزوم آموزش مهارتی در کنار آموزش های تئوری به دانشجو معلمان بیان کرد: بعضی از دانشجو معلمان قطعا باید در مدارس روستایی و عشایری مشغول به خدمت شوند که باید مهارت هایی در زمینه های مختلف فرابگیرند تا بتوانند در مسائل اجتماعی نیازهای روزمره را مدیریت کنند.

جودکی با اشاره به رسالت مهم دانشگاه فرهنگیان در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان اظهار داشت: همه ارگان ها و دستگاه ها باید این دانشگاه را در وظیفه خطیری که به عهده دارد یاری نمایند.

انتهای پیام/

نوشته مرکز مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان لرستان ایجاد می‌شود اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

مرکز مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان لرستان ایجاد می‌شود

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

امکان تولید ۳٫۵ گیگاوات برق از ۴۰ درصد گاز تولید شده همراه نفت در عراق

د سپتامبر 21 , 2020
امکان تولید ۳٫۵ گیگاوات برق از ۴۰ درصد گاز تولید شده همراه نفت در عراق | دیتی نیوز  به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اویل اند گس، عراق دومین کشور دنیاست که گاز به دست آمده از استخراج نفت را می‌سوزاند. این کشور می‌تواند ۳٫۵ گیگاوات برق با ۴۰ […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب