مکتب دفاع مقدس مفاهیم بلندی را به نسل جدید منتقل کرد/اهمیت مطالعه وصایای شهدا

مکتب دفاع مقدس مفاهیم بلندی را به نسل جدید منتقل کرد/اهمیت مطالعه وصایای شهدا | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز جمع کارکنان سپاه، بسیجیان و جمعی از مدیران کوهدشت، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: دفاع مقدس تنها روایتی از خاطرات نیست؛ بلکه مفاهیمی بلند را منتقل می‌کند و ما هرروز از آن درس می‌گیریم، این مسیر موجب معرفی مکتب و فرهنگ عاشورا به جهان شده است.

وی افزود: شناخت دوست و دشمن، استحکام‌بخشی ریشه‌های انقلاب، تقویت روحیه ایستادگی و حسن وطن‌دوستی در مردم، بیداری اسلامی و …ازجمله دستاوردهای دفاع مقدس به شمار می‌رود.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به ساده زیستی امام‌ خمینی‌(ره)، عنوان کرد: امام خمینی (ره) از امکانات دنیا هیچ‌چیزی برای خود نخواست و قناعت و ساده زیستی از شاخصه‌های وی است، الآن ما در یک دفاع همه‌جانبه و جنگ سیاسی، اقتصادی و ترکیبی تمام‌عیار هستیم، دشمن می‌خواهد با القاء شبهه، تصمیمات مسئولان را به سمت خطا سوق دهد.

وی با اشاره به‌ضرورت هوشیاری در برابر حربه‌های دشمنان، تصریح کرد: چشم مردم به مسئولان است که در راستای رفع مشکلات چه تدبیری را به کار خواهند گرفت، ما الآن در یک پیچ حساس تاریخی هستیم، منافع گروهی و باندی نداریم و یک‌چیز مهم است و آن جلوگیری از پایمال شدن خون شهدای عزیز است.

طهماسبی تقویت روحیه ازخودگذشتگی و حُسن مدیریت را ضروری دانست و گفت: در زمینه انتخابات آمریکا، هرکسی برنده شود فرقی ندارد زیرا خوی استکباری و ماهیت همه آن دولتمردان یکسان است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت مطالعه وصایای شهدا، بیان داشت: تضعیف نظام جنایت، توجیه حماقت و تکمیل آن رسالت است، امروز روز تلاش، برادری، وحدت و خدمت خالصانه به مردم است.

انتهای پیام/

نوشته مکتب دفاع مقدس مفاهیم بلندی را به نسل جدید منتقل کرد/اهمیت مطالعه وصایای شهدا اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

مکتب دفاع مقدس مفاهیم بلندی را به نسل جدید منتقل کرد/اهمیت مطالعه وصایای شهدا

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند

د سپتامبر 21 , 2020
الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیر افلاک محمد رزم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع قدس درس های ارزشمندی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب