نقد و بررسی تغییر یک مدیرکل در استان کهگیلویه و بویراحمد

نقد و بررسی تغییر یک مدیرکل در استان کهگیلویه و بویراحمد | دیتی نیوز

چرا «حسین کاظمی» مدیرکل سابق امور شهری و شهرداری‌های استانداری کهگیلویه و بویراحمد استعفا داد، کبنانیوز به زودی این مسئله را مورد بررسی قرار می‌دهد.
به گزارش کبنا، اوج گرمای تیرماه 99 خبری بر خروجی رسانه‌ها قرار گرفت که سه نفر از مدیران‌کل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حوزه معاونت عمرانی به یک باره تغییر کرده‌اند. هجیر افشون، وحید محمدی‌تبار و حسین کاظمی سه مدیرکلی بودند که از سمت‌های خود، خداحافظی و جایشان را به افراد دیگری دادند. حسین کاظمی که سال‌ها در استانداری کهگیلویه و بویراحمد مسئولیت دفتر فنی استانداری را برعهده داشت و در جلسات استانداری active (فعال) و نظرات کارشناسی و فنی او همواره مورد بحث و بررسی قرار می‌گرفت.
او به دلایلی نامعلوم (برای مخاطب و افکار عمومی) از دفتر فنی استانداری که سال‌ها سابقه کسب کرده بود به دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری کهگیلویه و بویراحمد می‌رود. نقش او در ساماندهی کارخانه‌های شن و ماسه در حاشیه رود بشار یاسوج و وانت‌بارهای ورودی شهر اثر گذار بود. کاظمی همچنین در اجرای دقیق طرح تفصیلی شهری اهتمام ویژه‌ای داشت و بارها دیده شد که بر سر پروژه‌ها با مدیران وارد مشاجره می‌شد.
تغییر ناگهانی حسین کاظمی پرسش‌های متعددی را در افکار عمومی تداعی می‌کند که دلیل تغییر فردی با نفوذ چون او چیست؟
کبنانیوز به زودی این مسئله را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد و از حسین کاظمی مدیرکل سابق امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای پاسخگویی دعوت می‌کند.

 

نقد و بررسی تغییر یک مدیرکل در استان کهگیلویه و بویراحمد

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس است

د سپتامبر 21 , 2020
دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس است | دیتی نیوز هم‌زمان با چهلمین سالروز آغاز دفاع مقدس، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، صبح امروز در ارتباط تصویری با شرکت‌کنندگان در آئین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، سخنرانی کردند. مشروح خبر و تصاویر تکمیلی متعاقباً […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب