همکاری امارات و اسرائیل در زمینه سینما

همکاری امارات و اسرائیل در زمینه سینما | دیتی نیوز

کمیته فیلم‌ ابوظبی و صندوق سینمایی رژیم صهیونیستی و مدرسه سینمای سام اشپیگل در قدس توافق‌نامه همکاری فرهنگی در زمینه سینما و تلویزیون امضا کردند.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آلمان، کمیته فیلم ابوظبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: براساس توافق جدید دو کمیته متخصص در زمینه فیلم برای همکاری در زمینه تولید محتوا تلاش می‌کنند که هدف آن تقویت فرهنگ تسامح و ایجاد تفاهم فرهنگی مشترک برای تقویت همکاری میان مردم امارات و اسرائیل است.
اخیرا امارات و بحرین توافق عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید امضا کردند.
هانز فریکین، رئیس کمیته فیلم ابوظبی گفت: ما از این همکاری سازنده با صندوق سینمایی اسرائیل و مدرسه سینمای سام اشپیگل بسیار خرسندیم. اطمینان داریم شراکت جدید بین امارات و اسرائیل افق گسترده‌ای برای تولید محتوای سینمایی و تلویزیونی در امارات را ایجاد خواهد کرد.
لیزا شیلوخ اوزارد، رئیس اجرایی صندوق سینمای اسرائیل گفت: این توافق فرصت گرانبهایی برای همکاری است که می‌توانیم از طریق آن به ابداع و آموزش و نزدیکی با همسایگانمان در خاورمیانه دست یابیم. راه‌های زیادی برای تقویت همکاری در این سطوح وجود دارد.
این توافق همچنین شامل برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره سینمایی منطقه‌ای سالانه است که تولیدات سینمایی به ویژه پروژه‌های سینمایی مشترک را به نمایش می‌گذارد و اسرائیل و امارات به نوبت میزبانی آن را برعهده خواهند داشت.

همکاری امارات و اسرائیل در زمینه سینما

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

آخرین خبر از وضعیت سلامتی شجریان

د سپتامبر 21 , 2020
آخرین خبر از وضعیت سلامتی شجریان | دیتی نیوز حسن عباسی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان با انتشار ویدئویی، آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند را تشریح کرد. دکتر عباسی در ویدئویی که در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده است، به هنردوستان و دوستداران محمدرضا شجریان، تولد این هنرمند عرصه موسیقی […]