پیشرفت های امروز مرهون مقاومت دوران دفاع مقدس است

پیشرفت های امروز مرهون مقاومت دوران دفاع مقدس است | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استاندار لرستان سید موسی خادمی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلحی بود که به پشتوانه اعتماد به قدرت های نظامی دنیا حمله به مرزهای این سرزمین را آغاز کرد.

وی افزود: پیروزی در این نبرد نابرابر حاصل نمی شد مگر با رشادت و دلاوری مردان و زنان مسلمان میهن اسلامی ایران که با دستان خالی اما اراده ای پولادین و با تکیه بر ایمان و اعتقادی راسخ، اجازه جدایی ذره ای از خاک وطن را به رژیم بعثی ندادند.

استاندار لرستان تصریح کرد: حاصل آن مقاومت ها و رشادت های مخلصانه، امروز در پیشرفت دانش و تکنولوژی بومی توسط جوانان بسیجی این خاک زرخیز به وضوح برای تمام دنیا قابل احساس است و یقینا با بهره گیری از این ظرفیت می توان بر اهریمن توطئه و استکبار پیروز شد.

انتهای پیام/

نوشته پیشرفت های امروز مرهون مقاومت دوران دفاع مقدس است اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

پیشرفت های امروز مرهون مقاومت دوران دفاع مقدس است

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در خرم آباد برپا شد

د سپتامبر 21 , 2020
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در خرم آباد برپا شد | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیر افلاک در نخستین روز از هفته دفاع مقدس نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در قالب ۸۰ غرفه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برپا شد. این […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب