گردشگری باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه بیفتد

گردشگری باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه بیفتد | دیتی نیوز

رییس فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت که نیاز است گردشگری کشور نیز همچون بازگشایی مدارس و برخی اماکن عمومی مجددا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه بیفتد.
محمدرضا دشتی اردکانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری اولین جلسه هیات رییسه فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و گردشگری اظهار کرد: در این جلسه در رابطه با مسائل پیش‌روی حوزه گردشگری، راهبردها، برنامه چهار ساله فراکسیون، تشکیل کمیته‌ها و زمانبندی فعالیت‌ها صحبت کردیم.
وی اضافه کرد: مشکلاتی که الان گریبانگیر گردشگری کشور شده نیز در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این صنعت دچار ضرر و زیان‌هایی شده خصوصا در بحث بوم‌گردی که قرار شد با تشکیل جلساتی به بررسی مشکلات این عزیزان بپردازیم.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما معتقدیم بحث گردشگری باید همانند بازگشایی مدارس و برخی اماکن عمومی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و البته در صورت صلاحدید ستاد ملی کرونا مجددا راه بیفتد؛ همچنین مقرر شد در رابطه با بحث مالیات مکاتباتی صورت گیرد و به گونه‌ای مدیریت کنیم که بیش از این ضرر به حوزه گردشگری وارد نشود.
رییس فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان این‌که جلسات این فراکسیون به صورت ماهانه ادامه خواهد یافت، گفت: ما در جلسات آتی از وزیر گردشگری دعوت خواهیم کرد تا بتوانیم سه محور گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی را به خوبی پیش ببریم.

گردشگری باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی راه بیفتد

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

اظهارات سردار حاجی زاده درباره رفع تحریم‌ها

د سپتامبر 21 , 2020
اظهارات سردار حاجی زاده درباره رفع تحریم‌ها | دیتی نیوز فرمانده نیروی هوافصای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:برنامه جمهوری اسلامی ایران با گذشته هیچ فرقی نخواهد کرد. ما خودکفا هستیم. به گزارش ایسنا، سردار  امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز دوشنبه ٣١ شهریورماه در حاشیه […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب