اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موج

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موج | دیتی نیوز

اعضای شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش معرفی و محورهای اصلی این رویداد نیز در جلسه شورا مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش در حالی برگزار شد که اعضای این شورا را جعفر صانعی مقدم، مجید برزگر، احسان عبدی پور، مهدی قربان پور، دکتر سعید پورعلی، رضا اردلان، مسعود رهبری و ابراهیم حصاری تشکیل می‌دهند.

در این جلسه که در دفتر محل دفتر تهران سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، اعضای شورا به بحث و تبادل نظر درباره راهکارهای برگزاری هر چه بهتر این رویداد پرداخته و درباره بخش های مختلف جشنواره، چگونگی برگزاری اختتامیه، برگزاری تورهای هنری در ایام جشنواره و آسیب شناسی دوره های قبلی پرداختند.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت رعایت کیفیت حداکثری این رویداد گفت: در این دوره درصدد هستیم با تکیه بر تجربه و دانش فیلمسازان آگاه در عرصه فیلم کوتاه در عرصه ملی و بین المللی مباحث مربوط به موضوعات جشنواره شامل سفر و گردشگری و موضوع ویژه دریا در حوزه گردشگری، گام موثری برداریم .

وی افزود: همچنین در نظر داریم در چهارمین دوره برگزاری با اجرای متفاوتی از جشنواره و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، پذیرای مهمانان در اختتامیه این جشنواره باشیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اظهار کرد: دوره سوم جشنواره فیلم «موج» کیش، در مجموع توانست تجربه‌ای توأم با توفیق و رضایت مخاطبان را به ارمغان آورد و این وظیفه‌ برگزارکنندگان این رویداد را در دوره چهارم سنگین‌تر می‌کند.

وی تاکید کرد: ادامه فعالیت دبیرخانه جشنواره پس از برگزاری مراسم اختتامیه، یکی از ملزومات است و مصوب شد این دبیرخانه در تمام روزهای سال، فعال و پویا باشد.

پورعلی با تاکید بر اینکه هدف از تمام جشنواره‌های منطقه آزاد کیش درنهایت کمک به اهداف توسعه منطقه است، سفر، گردشگری و به‌ویژه نگاه به قابلیت‌ها، زیبایی‌ها و اهمیت دریا را همچنان موضوع محوری جشنواره فیلم «موج» کیش عنوان کرد.

در این جلسه رضا اردلان رییس چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «موج کیش» نیز بیان کرد: در مقطع کنونی نگاه خلاقانه و ظریف فیلمسازان به مقوله سفر و دریا می تواند دریچه های جدیدی را روی گردشگری بگشاید و تجربه جدیدی فرا روی آیندگان قرار دهد.

چهارمین جشنواره فیلم «موج» کیش در قالب فیلم کوتاه بهمن‌ماه امسال با حضور فیلم‌های ایرانی و خارجی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موج

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

انتقاد نماینده آمل از وضعیت معیشتی فرهنگیان

س سپتامبر 22 , 2020
انتقاد نماینده آمل از وضعیت معیشتی فرهنگیان | دیتی نیوز نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعیت معیشتی فرهنگیان گفت: اگر امروز همه چیز داشته باشیم و آموزش و پرورش نداشته باشیم فردا هیچ چیز نخواهیم داشت. حال که امروز هیچ چیز نداریم و آموزش و […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب