انتقاد و گلایه رئیس کتابخانه های عمومی گچساران از شرکت عمران و بهسازی شهری / پروژه ای که محل تجمع معتادین شده!

انتقاد و گلایه رئیس کتابخانه های عمومی گچساران از شرکت عمران و بهسازی شهری / پروژه ای که محل تجمع معتادین شده! | دیتی نیوز

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران گفت: سه سال پیش احداث یک کتابخانه در منطقه بافت فرسوده گچساران مطرح شد، که در پی آن با همکاری شهردار وقت آقای زینل زاده زمینی به پیمانکار تحویل دادیم.
حسنی گفت: بعد از آن هم، آقای ظفری شهردار همکاری داشتند، زمین به شرکت عمران و بهسازی شهری تحویل داده شد، کلنگ زنی انجام گرفت، استارت کار را زدند. اسم کتابخانه را از ما خواستند، ما اسم عمومی خاتم الانبیاء را انتخاب کرده و این اسم را هم در سر در کتابخانه قرار دادند.
حسنی افزود: الان این پروژه 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ولی شرکت عمران و بهسازی شهری با پیمانکار تسویه حساب نمی کند که پیمانکار کتابخانه را تحویل مسکن و شهرسازی بدهد. نه کتابخانه را مسکن و شهرسازی تحویل گرفته است و تحویل ما هم نداده اند.
حسنی گفت: این ساختمان در ضلع شمالی چمن مصنوعی رادک احداث شده ولی متاسفانه طرحی که قرار بوده به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک کند، دو سال است محل تجمع معتادین شده است، چرا شرکت عمران و بهسازی با پیمانکار تسویه حساب نمی کند تا این طرح مورد استفاده مردم این منطقه محروم قرار گیرد. این درخواست را از این شرکت و اداره راه و شهرسازی برای انجام گیری سریع تر کار داریم.
در سال گذشته در مهرماه 98 نیز مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی 94 درصدی این کتابخانه خبر داده و اظهار داشت: ساختمان کتابخانه عمومی محله ای در شهر دوگنبدان و در شهرستان گچساران با زیربنای ۲۸۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع اکنون با پیشرفتی ۹۴ درصدی در حال تکمیل است.
یاسر رحیمیان اضافه کرد: کلنگ زنی و شروع ساخت و احتمالا افتتاح و بهره برداری این کتابخانه در یکسال  انجام گرفته است که اقدامی در راستای محرومیت زدایی و ایجاد مکانی فرهنگی در بافت قدیمی و فرسوده این شهر است.
طرحی که قرار بوده در سال گذشته تحویل داده شود و تکمیل شده است، هنوز معطل مانده است، تکمیل شدن این پروژه و تحویل ندادن آن مساوی با مستهلک شدن روز به روز این ساختمان و هدر رفتن بیت المال است.

انتقاد و گلایه رئیس کتابخانه های عمومی گچساران از شرکت عمران و بهسازی شهری / پروژه ای که محل تجمع معتادین شده!

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نماینده تهران در مجلس: دولت ۱۴۰۰ کابینه جنگ می‌خواهد

س سپتامبر 22 , 2020
نماینده تهران در مجلس: دولت ۱۴۰۰ کابینه جنگ می‌خواهد | دیتی نیوز مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس نوشت: امروز ‎جنگ اقتصادی به مراتب پیچیده‌تر از جنگ نظامی چهل سال قبل است. خون و آتش و گلوله ندارد […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب