بانک مرکزی کره جنوبی:نیازی به تنزل دورنمای رشد اقتصادی وجود ندارد

بانک مرکزی کره جنوبی:نیازی به تنزل دورنمای رشد اقتصادی وجود ندارد | دیتی نیوز

پول و تجارت از یواس نیوز، «کیم وونگ» مدیرکل واحد تحقیقات بانک مرکزی کره جنوبی در یک نشست آنلاین گفت: اقتصاد کره جنوبی در حال حاضر در مسیری قرار دارد که می‌تواند پیش بینی‌های بانک مرکزی را محقق کند.

وی ادامه داد: از زمان پیش‌بینی قبلی بانک مرکزی تاکنون هیچ شاخص و نشانه اقتصادی خاصی بروز نکرده که اعمال تغییر در پیش بینی را الزامی کند. بانک مرکزی کره جنوبی در اواخر آگوست دورنمای رشد اقتصادی خود را در سال ۲۰۲۰ به طور چشمگیر تنزل داد و آن را به منفی ۱.۳ درصد رساند؛ این بزرگ‌ترین رکود اقتصادی در بیش از دو دهه اخیر سئول بود، ضمن اینکه این نهاد در برآورد قبلی تنها ۰.۲درصد افت رشد اقتصادی را پیش بینی کرده بود.

دولت کره از آن پس مقررات بی‌سابقه فاصله گذاری اجتماعی را پیاده کرد که به طور گسترده‌ای فعالیت اجتماعی را تهدید کرد و به کسب و کارها لطمه زد. اگرچه مقامات بهداشتی به طور موقت بخشی از این اقدامات را از ۱۴ سپتامبر برای دو هفته  تسهیل کرده اند اما این مقررات بار دیگر از ۲۸ سپتامبر و در جریان جشن چوسوک (برداشت محصول) در این کشور با شدت بیشتری اعمال خواهد شد.

بانک مرکزی کره جنوبی:نیازی به تنزل دورنمای رشد اقتصادی وجود ندارد

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

مدد طلبی شهردار دوگنبدان از معاون وزیر کشور برای استخدامش در وزارت / قانونی یا فرصت‌طلبی؟

س سپتامبر 22 , 2020
مدد طلبی شهردار دوگنبدان از معاون وزیر کشور برای استخدامش در وزارت / قانونی یا فرصت‌طلبی؟ | دیتی نیوز «بعد از پایان مسئولیت شهرداری و ورود شورای اسلامی جدید تکلیف آینده شغلی ما چه خواهد شد» این بخشی از مدد طلبی مسعود ظفری شهردار دوگنبدان از جمالی نژاد معاون وزیر […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب