بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا

بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا | دیتی نیوز

با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و فراگیری بیماری کرونا بیمه ملت با ارائه «بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا» سعی در انجام مسئولیت اجتماعی خود نسبت به جامعه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی؛ ریحانه جناتی معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت، ضمن گرامی‌داشت آغاز سال تحصیلی، با تاکید بر افزایش هزینه‌های زندگی، تامین مخارج تحصیلی به ویژه در دوران کرونا را یکی از دغدغه‌های مالی مهم خـانواده‌ها دانست و گفت: بسـیاری از خانواده‌ها با نگرانی بسیاری در خصوص وضعیت سلامت فرزندان‌شان در مدرسه همراه هستند و به همین ‌منظور بیمه ملت با ارائه بیمه‌نامه «آرامش در تحصیل با پوشش کرونا» نسبت به کاهش این نگرانی والدین می‌کوشد.

وی با اشاره به این‌که حضور فرزندان در مدرسه و در میان سایر دانش‌آموزان از جمله مواردی است که این روزها خانواده‌ها را با چالش‌های بسیاری روبه‌رو کرده است افزود: این امر بر کیفیت تحصیلات دانش‌آموزان تاثیر خواهد گذاشت و از آنجا که این قشر جامعه از آینده‌سازان سرزمین‌مان به شمار می‌روند بر آن شدیم تا با ارائه بیمه‌نامه‌ای آرامش را به خانواده‌ها بازگردانیم.

معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت اهمیت آگاه‎سازی جامعه در خصوص چنین بیمه‌نامه‌ای را مد نظر قرار داد و افزود: بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا در قالب 5 طرح متناسب با توان مالی خانواده‌ها با حق‌بیمه مناسب سالیانه بین 12 تا 60 هزار تومان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

جناتی در همین خصوص افزود: در این بیمه‌نامه علاوه بر سایر پوشش‌ها، هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث و بیماری کرونا بین 10 تا 50 میلیون ریال تا یک سال تحت پوشش قرار می‌گیرد که با توجه به مبلغ اندک حق‌بیمه، بسیار مقرون به صرفه است.

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اهمیت تحصیل فرزندان و آرامش خاطر خانواده‌ها نسبت به تامین هزینه‌های آن بیان کرد: بیمه تحصیل فرزندان بیمه ملت نیز راهی مناسب برای رفع مشکلات مالی خانواده‌ها در ارتباط با آینده تحصیلی فرزندانشان است و بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا در تکمیل این طرح در دوره همه‌گیری بیماری کرونا می‌تواند یاری‌رسان خانواده‌ها در تامین هزینه‌ها و ارمغان‌آور آرامش برای والدین باشد.

بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» +تیزر

س سپتامبر 22 , 2020
روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» +تیزر | دیتی نیوز در اولین برنامه، از ساعت 22:15 سه‌شنبه اول مهرماه، دکتر محمدباقر قالیباف، فرمانده لشکر 5 نصر در دوران دفاع مقدس به ذکر خاطرات و روایت خود از «حبیب» جبهه‌های جهاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب