حمایت قاطعانه انگلیس از توافق هسته‌ای

حمایت قاطعانه انگلیس از توافق هسته‌ای | دیتی نیوز

نمایندگی انگلیس در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر پایبندی این کشور به توافق هسته ای تاکید کرد و خواستار پایبندی ایران به برجام شد.
به گزارش ایسنا، صفحه توییتر نمایندگی انگلیس در سازمان های بین المللی در وین بیانیه این کشور در شصت و چهارمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را منتشر کرد که توسط نادیم ژاوی وزیر صنعت و تجارت این کشور به صورت ویدیویی قرائت شد. 
در بخشی از این بیانیه درباره ایران آمده است: انگلیس قویا از برجام(توافق هسته ای) حمایت کرده و سرسختانه در تلاش است این توافق را با توجه به اهمیتی که در عدم اشاعه تسلیحات هسته ای و امنیت دارد، حفظ کند. 
در ادامه این بیانیه بدون اشاره به تعلل کشورهای اروپایی در عمل به تعهداتشان برای کاهش تاثیر تحریم های آمریکا بر ایران، آمده است: انگلیس از ایران می خواهد به پایبندی به برجام بازگردد و قدردان تلاش مدیرکل آژانس برای نظارت بر این توافق هستیم. 

حمایت قاطعانه انگلیس از توافق هسته‌ای

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موج

س سپتامبر 22 , 2020
اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موج | دیتی نیوز اعضای شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش معرفی و محورهای اصلی این رویداد نیز در جلسه شورا مطرح شد. به گزارش روابط عمومی جشنواره، جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش در حالی برگزار شد که […]