راهیابی فیلم “وُردِ”سلیمی راد به جشنواره بین المللی Abitibi کانادا

راهیابی فیلم “وُردِ”سلیمی راد به جشنواره بین المللی Abitibi کانادا

| دیتی نیوز

فیلم کوتاه “وُرد” به نویسندگی و کارگردانی محمد سلیمی راد به بخش مسابقه سی و نهمین دوره جشنواره بین المللی Abitibi کانادا راه یافت.
این جشنواره از تاریخ ۳۱ اُکتبر لغایت ۵ نوامبر ۲۰۲۰ به در شهر رویان نوراندا که یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی در کانادا است با حضور فیلم هایی از سراسر دنیا برگزار خواهد شد.

محمد سلیمی راد بعد از حضور فیلمش در کشورهای آمریکا،ایتالیا، هندوستان(دو جشنواره) و رومانی، ششمین حضور بین المللی خود را در کانادا تجربه می کند.
این فیلم ۱۴ دقیقه ای داستان یک مامور ژاندارمری را روایت می کند که برای تحویل دو مجرم اعدامی در بین مسیر دچار مشکلاتی می شود.

سلیمی راد سال ۲۰۱۹ با فیلم کوتاه “وُرد” موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از چهارمین دوره جشنواره بین المللی لیفت هندوستان شد.

سی و نهمین دوره جشنواره Festival du cinéma international en Abitibi-Témiscamingue از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۱ تا ۱۵ آبان ۹۹) در شهر رویان نوراندا در کشور کانادا برگزار خواهد شد.

سلیمی راد از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

 

راهیابی فیلم “وُردِ”سلیمی راد به جشنواره بین المللی Abitibi کانادا
تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

لباس رزم بر تن داریم اما اعتقاد ما صلح است

س سپتامبر 22 , 2020
لباس رزم بر تن داریم اما اعتقاد ما صلح است | دیتی نیوز فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با بیان اینکه با تمام قدرت آماده‌ایم تا در مقابل تهدیدات دشمن بایستیم، گفت: لباس رزم بر تن داریم اما اعتقاد ما صلح است ولی این‌طور نیست که در مقابل دشمن […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب