راه حل برطرف شدن مشکلات کشور اعتماد به جوانان و توان داخلی است

راه حل برطرف شدن مشکلات کشور اعتماد به جوانان و توان داخلی است | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

حجت الاسلام علی سپهوند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر، ضمن گرامیداشت و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: جانفشانی ملت ایران در جنگ تحمیلی با تاسی از قیام امام حسین(ع) و حماسه عاشورا بود؛ حماسه دفاع مقدس افتخار ملی است و بازگو کردن مقاومت و جانفشانی جوانان کشور در جبهه حق علیه باطل، به نسل امروز سبب تداوم امنیت و استقلال میهن اسلامی خواهد شد.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن بعثی به انقلاب نوپای اسلامی حمله کرد و سعی در شکست آن داشت ولی جوانان ما جوانمردانه در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و پیروز میدان شدند.

امام جمعه ازنا تصریح کرد: جنگ تحمیلی به ما آموخت که در مقابل دشمنان مقاومت و ایستادگی کنیم و از خاک و انقلاب خود با قدرت تمام دفاع کنیم و اینکه امروز دشمنان از ما حساب می برد و می ترسد نشانه درسهایی است که ما از جنگ تحمیلی یاد گرفته ایم.

وی بیان کرد: اکنون دشمنان ایران اسلامی با جنگ اقتصادی و فرهنگی به مقابله با ملت ایران برخواسته و این جنگ هنوز با شدت در حال انجام است.

حجت الاسلام سپهوند با بیان اینکه راه حل مشکلات امروز کشور اعتماد به جوانان است، خاطرنشان کرد: همانگونه که در جنگ تحمیلی با اتکا به جوانان و توان داخلی پیروز شدیم، امروز نیز باید در مواجهه با مشکلات مختلف کشور همچون‌ مشکلات اقتصادی، به ظرفیت داخلی به خصوص جوانان و نیروی جوانی اعتماد کنیم که این امر باید در همه عرصه ها مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/

نوشته راه حل برطرف شدن مشکلات کشور اعتماد به جوانان و توان داخلی است اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

راه حل برطرف شدن مشکلات کشور اعتماد به جوانان و توان داخلی است

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

هدایت و مدیریت نقدینگی اولویت اول اقتصاد کشور است

س سپتامبر 22 , 2020
هدایت و مدیریت نقدینگی اولویت اول اقتصاد کشور است | دیتی نیوز پول و تجارت ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، هدایت و مدیریت نقدینگی را به عنوان اولویت اول اقتصاد کشور مورد تاکید قرار داد و […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب