سپاه در راستای محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی گام‌های بزرگی برداشته است

سپاه در راستای محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی گام‌های بزرگی برداشته است | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محمد برامکی در نشست با اعضای شورای شهر الیگودرز اظهار داشت: سپاه پاسداران در راستای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری عمل می کند و به برکت رهبری های پیامبرگونه معظم له و به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس امروز کشور در سایه امنیت و آرامش مسیر پیشرفت و شکوفایی را طی می کند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در کنار ماموریت اصلی خود که پاسداری از انقلاب اسلامی است در عرصه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی برداشته است افزود: الیگودرز از ظرفیت مناسبی در عرصه اقتصاد مقاومتی برخوردار است که باید شرایط لازم برای بهبود اشتغال زایی در این منطقه را ایجاد شود.

اداوی رئیس شورای شهر الیگودرز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و قدر دانی از زحمات پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حضور ما امروز در این مکان، برای بیعت دوباره با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهداست.

انتهای پیام/

نوشته سپاه در راستای محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی گام‌های بزرگی برداشته است اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

سپاه در راستای محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی گام‌های بزرگی برداشته است

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

«موحد» نائب رییس کمیسیون قضایی مجلس شد

س سپتامبر 22 , 2020
«موحد» نائب رییس کمیسیون قضایی مجلس شد | دیتی نیوز جلسه انتخابات کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس یازدهم برگزار و سید محمد موحد نائب رئیس اول این کمیسیون شد. به گزارش کبنا، در این جلسه حجت الاسلام غضنفرآبادی بعنوان رئیس، حجت الاسلام نوروزی نائب رئیس دوم، کاظم دلخوش سخنگو انتخاب […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب