قیمت نان در لرستان افزایش یافت/تشدید نظارت بر نانوایی ها

قیمت نان در لرستان افزایش یافت/تشدید نظارت بر نانوایی ها | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

حجت اله بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: براساس مصوبه سال ۹۸ مبنی بر افزایش قیمت نان، این برنامه امسال در استان اجرا شد که قیمت نان در استان از امروز اول مهر حدود ۳۴ درصد افزایش یافته به طوری که برخی از نان ها ۲۰ درصد و برخی ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

وی افزود: اگر متقاضی درخواست نان وزنی داشته باشد، نانوایی موظف است انجام دهد و با توجه به این که یکی از مشکلات در نانوایی ها این بود که وزن نان رعایت نمی شد با این اقدام این مشکل نیز برطرف می شود.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان تصریح کرد: قیمت آرد تغییری پیدا نکرده و به نرخ گذشته به دست نانوایی ها می رسد که تلاش می شود با تشدید نظارتها، نان با کیفیت و وزن مناسب به دست مصرف کننده برسد.

وی با اشاره به کیفیت آرد گفت: با توجه به این که کیفیت گندم استان مناسب است، نان ها با کیفیتی مناسب باید تولید شود البته در این راستا تجهیزات و نیروی انسانی هم موثر است.

بیرانوند بیان کرد: کمیته ای متشکل از کارشناسان بهداشت، استاندارد، صمت و غله به صورت مستمر سرکشی می کنند و نانوایی هایی که موارد مورد نظر را رعایت نکنند برخورد می شود و گاهی منجر به قطع سهمیه آرد می گردد.

وی با اشاره به افزایش ۳۴ درصدی قیمت نان عنوان کرد: از امروز قیمت نان لواش ۳۰۰ تومان، نان سنگک هزار و ۵۰۰ تومان، سنگک ماشینی هزار و۴۰۰تومان و نان تافتون ۶۰۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان اظهار داشتد: هر ماه ۲۰ هزار تن آرد و سالانه ۲۵۰ هزار تن گندم در استان مصرف می شود که تولیدات خود استان برای این میزان آرد کافی است.

انتهای پیام/

نوشته قیمت نان در لرستان افزایش یافت/تشدید نظارت بر نانوایی ها اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

قیمت نان در لرستان افزایش یافت/تشدید نظارت بر نانوایی ها

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

«پتال سرچ»، موتور جست‌وجوی اختصاصی هوآوی

س سپتامبر 22 , 2020
«پتال سرچ»، موتور جست‌وجوی اختصاصی هوآوی | دیتی نیوز پول و تجارت ، درحال‌حاضر امکان جست‌وجوی اخبار، تصاویر، ویدئو، فروشگاه‌ها و اطلاعات پروازها برای کاربران «پتال سرچ» فراهم شده است. هوآوی مانند سایر ارائه‌دهندگان موتور جست‌وجو، برای نمایش نتایج بهتر جست‌وجو با سایر شرکت‌ها همکاری دارد. این موارد شامل به‌روزرسانی‌های […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب