مدد طلبی شهردار دوگنبدان از معاون وزیر کشور برای استخدامش در وزارت / قانونی یا فرصت‌طلبی؟

مدد طلبی شهردار دوگنبدان از معاون وزیر کشور برای استخدامش در وزارت / قانونی یا فرصت‌طلبی؟ | دیتی نیوز

«بعد از پایان مسئولیت شهرداری و ورود شورای اسلامی جدید تکلیف آینده شغلی ما چه خواهد شد» این بخشی از مدد طلبی مسعود ظفری شهردار دوگنبدان از جمالی نژاد معاون وزیر کشور است، مهدی جمالی‌نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد تا به گفته مسئولان این استان علاوه بر بازدید از پروژه‌ها، شهرهای این استان را ببیند و اگر کاری از دستش بر می‌آمد، برای استان کهگیلویه و بویراحمد انجام بدهد. جمالی نژاد معاون وزیر کشور آمد و حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفته در این سفر 100 میلیارد تومان برای شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شهرهای استان در نظر گرفته شد. اگر چه معلوم نیست این 100 میلیارد تومان از کدام محل و بر اساس چه تبصره یا قانونی به کهگیلویه و بویراحمد می‌آید و به چه پروژه و کاری اختصاص می یابد، که مسئولان باید برای درک بیشتر این موضوع و رفع ابهاماتی درباره این سفرها، از سوی رسانه‌ها و مردم توضیح بیشتری بدهند. چرا که تخصیص اعتبار به پروژه‌ها، دستگاه‌ها و به طور کلی بودجه ریزی مراحل خاص خودش را دارد. [مراحل بودجه ریزی کلیک کنید]
مسعود ظفری شهردار دوگنبدان حضور جمالی نژاد معاون وزیر کشور را در استان کهگیلویه و بویراحمد غنیمت می‌شمارد، فرصتی که برای هر جوان گچسارانی در استان کهگیلویه و بویراحمد و یا کشور به وجود نمی‌آید!، با این مقام کشوری مکاتبه‌ای صورت می‌دهد که «به دادم برسید، بعد از اتمام شهرداری بیکار می‌شوم.»
«حضور فردی که مستخدم دولت نیست در یک جایگاه اجرایی همچون شهرداری به ضوابط قانونی بر می‌گردد و اگر ایرادی بر قانون در این خصوص است، کارشناسان باید در باره آن صحبت‌های لازم را داشته باشند. مسعود ظفری شهردار دوگنبدان اکنون نگران آینده کاری خودش است، او بعد از اتمام مسئولیتش باید یا به کارهای سابقش برگردد و یا هم شغل جدیدی برای خود پیدا کند».
نکته‌ مهم این است که فرصت شغلی باید برای همه یکسان و برابر باشد، شهردار دوگنبدان نباید از جایگاه خود برای منافعش سوء استفاده کند.
 به گزارش کبنا، در نامه مسعود ظفری شهردار دوگنبدان به معاون وزیر کشور آمده است؛
احتراماً اینجانب مسعود ظفری دانشجوی ترم پایانی دکتری برنامه ریزی شهری و شهردار فعلی سر دوگنبدان قریب به 8 سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های استان به صورت حق التدریسی و همینطور عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های مختلف عمرانی با مدیریت و نظارت طرح‌ها و پروژه‌های مختلف بنا به تکلیف بزرگان شهرستان و شورای اسلامی شهر دوگنبدان جهت تصدی سمت شهردار نسبت به ترک تمامی سوابق کاری خود نموده‌ام و تمام وقت و انرژی خود را جهت اعتلای خدمات و عمران و آبادی شهر دوگنبدان به کار گرفته‌ام، ولیکن از آنجایی که اینجانب مستخدم رسمی هیچ نهاد یا دستگاهی نیستم همواره این دغدغه را دارم که بعد از پایان مسئولیت شهرداری و ورود شورای اسلامی جدید تکلیف آینده شغلی ما چه خواهد شد. و با توجه به بخشنامه‌های موجود بعد از اتمام دوره مسئولیت شهرداری امکان ادامه خدمت در شهرداری برایمان مقدور نیست. دست استمداد به سوی حضرتعالی به عنوان مقام اول سازمان همیاریهای کشور دراز می‌کنم. تا با استفاده از اختیارات آن مقام محترم نسبت به صدور مجوز جذب اینجانب در شهرداری دوگنبدان و یا نهادهای وزارت کشور (استانداری کهگیلویه و بویراحمد) اختصاص یک ردیف استخدامی مساعدت فرمایند. ضمناً مقالات و رزومه به پیوست تقدیم می‌گردد.

مدد طلبی شهردار دوگنبدان از معاون وزیر کشور برای استخدامش در وزارت / قانونی یا فرصت‌طلبی؟

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

راهیابی فیلم "وُردِ"سلیمی راد به جشنواره بین المللی Abitibi کانادا

س سپتامبر 22 , 2020
راهیابی فیلم “وُردِ”سلیمی راد به جشنواره بین المللی Abitibi کانادا | دیتی نیوز فیلم کوتاه “وُرد” به نویسندگی و کارگردانی محمد سلیمی راد به بخش مسابقه سی و نهمین دوره جشنواره بین المللی Abitibi کانادا راه یافت. این جشنواره از تاریخ ۳۱ اُکتبر لغایت ۵ نوامبر ۲۰۲۰ به در شهر […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب