ملت ایران با استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر جنایتات آمریکا به پیروزی‎های بزرگی رسیده است

ملت ایران با استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر جنایتات آمریکا به پیروزی‎های بزرگی رسیده است | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، صبح امروز در دومین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه کوهدشت، فرماندار، فرمانده سپاه، سرپرست اداره آموزش و پرورش کوهدشت و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در مدرسه پسرانه شاهد، به نمایندگی از سایر مدارس، زنگ «مهر و مقاومت» نواخته شد.

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: با رهبری حضرت امام خمینی(ره) ملت ایران از زیر چکمه جنایتکاران آزاد شد و با تکیه بر قدرت الهی، روحیه استقامت و ایستادگی رزمندگان و همچنین با دستان خالی، دشمنان را در دوران جنگ تحمیلی شکست دادند.

وی با اشاره به جایگاه رفیع شهید و شهادت در جامعه، افزود: دشمنان در صدد ضربه زدن به مسیرهای رشد کشور هستند تا اینکه از علم و پیشرفت عقب بمانیم، درحالی که شهدا با خون خود مشق عزت را تقریر نموده و کشور را به قله های رفیع رساندند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به جنایت آمریکا در قتل عام انسان‌های بی گناه در جهان، عنوان کرد: ملت ایران با رشادت، استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر این جنایتکاران به پیروزی های بزرگی رسیده اند، به طوری که هم چنان با سرعت در حال پیشروی هستیم.

گفتنی است در حاشیه این مراسم از بهرام محمدی فرهنگی بازنشسته که از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

نوشته ملت ایران با استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر جنایتات آمریکا به پیروزی‎های بزرگی رسیده است اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

ملت ایران با استقامت و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در برابر جنایتات آمریکا به پیروزی‎های بزرگی رسیده است

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

زیستگاه جدید سمندر لرستانی در پلدختر شناسایی شد

س سپتامبر 22 , 2020
زیستگاه جدید سمندر لرستانی در پلدختر شناسایی شد | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان نبی اله قائد رحمت در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: درگشت و کنترل و پایش زیستگاه های حوزه شهرستان پلدختر در ارتفاعات مشرف به گردکانه […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب