هشدار هواشناسی به وزش باد شدید در کشور

هشدار هواشناسی به وزش باد شدید در کشور | دیتی نیوز

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز (۱ مهر) در استان گیلان، غرب مازندران، اردبیل، نیمه شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های گیلان، مازندران، قزوین، البرز و تهران طی بعضی ساعات رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۳ و ۴ مهر) در برخی نقاط استان گیلان، برخی نقاط شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ می‌دهد.
به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از روز شنبه (۵ مهر) سامانه‌ای بارشی شمال غرب، برخی مناطق غرب کشور و غرب سواحل دریای خزر را تحت تاثیر قرار می‌دهد و سبب وقوع رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در این مناطق می‌شود.
ضیاییان در ادامه گفت: طی سه روز آینده در برخی نقاط استان‌های سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل، خراسان جنوبی، شرق کرمان و شرق هرمزگان وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.
وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲ مهر) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و در بعد ازظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه (۳ مهر) نیز صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

هشدار هواشناسی به وزش باد شدید در کشور

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

تعطیلی ۱هفته‌ای مدارس متخلف

س سپتامبر 22 , 2020
تعطیلی ۱هفته‌ای مدارس متخلف | دیتی نیوز معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر میزان درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در یک مدرسه کمتر از ۵۰ درصد باشد، آن مدرسه باید تا زمان رفع مشکل به مدت یک هفته تعطیل شود. علیرضا رئیسی روز سه شنبه در […]