۷۰۰ هکتار از مراتع و جنگل‌های لرستان در آتش سوخت

۷۰۰ هکتار از مراتع و جنگل‌های لرستان در آتش سوخت | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

مهدی پازوکی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۹۴ فقره حرق در استان رخ داده که از این تعداد ۹۲ فقره در حوزه منابع طبیعی و دو فقره در حوزه محیط زیست بوده است.

وی افزود: در مجموع ۷۰۰ هکتار حریق در جنگلها، مراتع و اراضی رخ داده که شش فقره حریق به دلیل اختلافات شخصی، ۸۰ فقره عمدی و هشت فقره غیر عمدی بوده است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه ۱۳ نفر از افرادی که در حریق های عمدی در استان دخالت داشتند دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند تصریح کرد: آمار حریق در نیمه نخست امسال نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی با اشاره به حریق شب گذشته در پلدختر بیان کرد: این حریق بر اثر اختلافات محلی ایجاد شده که از دو شب پیش حریق در منطقه پاعلم آغاز شد که همان شب با تلاش نیروهای محلی و منابع طبیعی اطفا گردید اما مجدد شب گذشته حریق شعله ور شد که در نهایت صبح امروز این حریق اطفا شد هنوز وسعت حریق اعلام نشده اما افرادی که منجر به ایجاد این حریق شده اند شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

انتهای پیام/

نوشته ۷۰۰ هکتار از مراتع و جنگل‌های لرستان در آتش سوخت اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

۷۰۰ هکتار از مراتع و جنگل‌های لرستان در آتش سوخت

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نقش کلیدی بانک سپه در تبدیل نفت به ثروت و سرمایه پایدار در کشور

س سپتامبر 22 , 2020
نقش کلیدی بانک سپه در تبدیل نفت به ثروت و سرمایه پایدار در کشور | دیتی نیوز جامع خبر(جامع نیوز):بانک سپه با راهبری بزرگ‌ترین طرح سندیکایی نظام بانکی به استفاده بهینه از ذخایر استراتژیک نفت و گاز کشور کمک کرد و زمینه تکمیل طرح ملی بیدبلند (۲) را پس از […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب